Life or Job Rollimäng
Life or Job Rollimäng
Life or Job Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Life or Job Rollimäng


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Hitmani Liitumisavaldus

Go down 
2 posters
AutorTeade
Mark

Mark


Postituste arv : 5
Liitumis kuupäev : 21/04/2009
Asukoht : Tre.ee Raadio (H)

Hitmani Liitumisavaldus Empty
PostitaminePealkiri: Hitmani Liitumisavaldus   Hitmani Liitumisavaldus EmptyPüh Mai 03, 2009 6:39 pm

IC

Ankeet:

Sinu nimi:

Vanus:

Elukoht:

Töökoht:

Elulugu:

Kas sa omad mingeid lube? Kui jah, siis milliseid?

Kas sind on kunagi arreteeritud? Kui jah, siis mille eest?

Miks soovid Hitmaniga- ga liituda(min 5 lauset)?

Kas oled varem hitman olnud?


OOC:

Nimi:

Vanus:

Elukoht:

Su level Life Or Job serveris:

Kui palju mängid Life Or Job serveris päevas? (tundides)

Kui kaua oled RP servudes kokku mänginud?

Kui kaua oled selles serveris mänginud?

Kuidas hindad oma RP taset skaalal 0-10?

Kas oled kunagi bani või kicki saanud? Kui jah, siis mille eest?
Tagasi üles Go down
hoiatus112




Postituste arv : 9
Liitumis kuupäev : 25/04/2009

Hitmani Liitumisavaldus Empty
PostitaminePealkiri: Kaur_Kaelp-i Liitumisavaldus   Hitmani Liitumisavaldus EmptyPüh Mai 17, 2009 8:26 pm

IC


Sinu nimi:Kaur_Kaelep

Vanus: 18

Elukoht: Los Santos Hotell

Töökoht: Ei tööta praegu

Elulugu: /me võtab paberi ja pliiatsi kapist /me võtab laualt paberi /me istub diivanile ja hakkab kirjutama Minu nimi on Kaur Kaelep ja ma sündisin väikses linnas mille nimi oli Alabram , ning minu Pere oli väga vaene ja meil oli peres 4 liiket minu ema , minu isa , mina ise , ja minu suur õde väga noorelt ma tahsin väga vees koguaeg ujuda , mind ei pidanudki õpetama ma olin juba noorelt enesest ujuma õppinud.Ema ja isa vaatasid, et ma oskan väga hästi ujuda, ning me läksime Los Santosesse ujumis võistlustele, ja seal oli nii suuri kui ka väikseid , ja ma saavutasin seal 2. koha kui ma olin veel 3 aastane ja mind kutsuti trenni Los Santosesse, ning me pidime selle läheduses ühe maja hankima ja minu õde oli väga hea kuntsnik ja minu isa oli autoparandaja ja minu ema oskas vägahästi kududa. ja me hanksimegi siis endale enda trenni läheduses maja sellepärast me pidime oma auto maha müüma, et seda maja hankida. ja minu õde tahtis ka väga väga ujuda ja mina pidin siis teda õpetama kuidas ujuda. ning ma õpetasin teda väga hästi ning ta oskas väga hästi ujuda ja ükskord me läksime MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSTELE ja mina saavutasin seal 1. koha ja minu õde 3. koha ja rahasummad olid seal hiilgavad 1. koht oli 50.000 ja 2. koht oli 30.000 ja me pärandasime selle raha emale ja isale, et nad saaksid endale auto osta millega tööl käia ja raha teenida. ja minule ja õele jäi ka veel raha alles, et me saime endale jalgrattad osta ja siis õppetas mind õde jalgrattaga sõitma ja siis me olime viigis. Mulle muidugi meeldis jalgrattaga sõita kui ma jalgrattaga juba sõita oskasin. Olin ma 5 aastane ja minul oli hästipalju andi spordialadel ja minust sai kõige armastatumaid filmistaare. Ja ning me õega koguaeg tegutsesimegi koos ja mu õde oli 9 aastane. minu õde õpetas mind kirjutama ja siis kui ma sain 7 aastaseks läksin ma lasteaeda. Meil oli väga tore õpetaja ja ma rääksin kõigile lasteajalastele mida ma teha oskan ja näitasin oma medaleid neile. Aga siis kui ma suuremaks kasvasin oli mul väga raske võistlustel medalit või karikat saada. selle, et seal oli veel palju andekaid lapsi 5-10 aastaseid ja ma sain lasteajast väga palju sõpru endale ja emal ja isal oli väga hea meel ja ma käitsusin lasteajas väga hästi. /me paneb paberi ja pliitasi kappi ja läheb puhkama

Kas sa omad mingeid lube? Kui jah, siis milliseid? Autojuhilube

Kas sind on kunagi arreteeritud? Kui jah, siis mille eest? Mind ei ole arreteeritud

Miks soovid Hitmaniga- ga liituda(min 5 lauset)? Ma olen varem Hitman olnud. Ma oskan Hitmani tööd. Oskan pealekaubaks veel IC ja OOC,Powergame,Metagame.Ma olen väga sõbralik. Kuulan kõrgemat ranki. Ja olen väga tähelepanelik

Kas oled varem hitman olnud? Jah


OOC:

Nimi: Kaur Kaelep

Vanus: 10

Elukoht: Antsla,Kuldre

Su level Life Or Job serveris: 1

Kui palju mängid Life Or Job serveris päevas? (tundides) 5-6 tundi

Kui kaua oled RP servudes kokku mänginud? 4-5 kuud

Kui kaua oled selles serveris mänginud? 1 kuu

Kuidas hindad oma RP taset skaalal 0-10? Ei hakka liialdama 7-8

Kas oled kunagi bani või kicki saanud? Kui jah, siis mille eest? Ei ole
Tagasi üles Go down
hoiatus112




Postituste arv : 9
Liitumis kuupäev : 25/04/2009

Hitmani Liitumisavaldus Empty
PostitaminePealkiri: Kaur_Kaelp-i Liitumisavaldus   Hitmani Liitumisavaldus EmptyPüh Mai 17, 2009 8:28 pm

IC


Sinu nimi:Kaur_Kaelep

Vanus: 18

Elukoht: Los Santos Hotell

Töökoht: Ei tööta praegu

Elulugu: /me võtab paberi ja pliiatsi kapist /me võtab laualt paberi /me istub diivanile ja hakkab kirjutama Minu nimi on Kaur Kaelep ja ma sündisin väikses linnas mille nimi oli Alabram , ning minu Pere oli väga vaene ja meil oli peres 4 liiket minu ema , minu isa , mina ise , ja minu suur õde väga noorelt ma tahsin väga vees koguaeg ujuda , mind ei pidanudki õpetama ma olin juba noorelt enesest ujuma õppinud.Ema ja isa vaatasid, et ma oskan väga hästi ujuda, ning me läksime Los Santosesse ujumis võistlustele, ja seal oli nii suuri kui ka väikseid , ja ma saavutasin seal 2. koha kui ma olin veel 3 aastane ja mind kutsuti trenni Los Santosesse, ning me pidime selle läheduses ühe maja hankima ja minu õde oli väga hea kuntsnik ja minu isa oli autoparandaja ja minu ema oskas vägahästi kududa. ja me hanksimegi siis endale enda trenni läheduses maja sellepärast me pidime oma auto maha müüma, et seda maja hankida. ja minu õde tahtis ka väga väga ujuda ja mina pidin siis teda õpetama kuidas ujuda. ning ma õpetasin teda väga hästi ning ta oskas väga hästi ujuda ja ükskord me läksime MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSTELE ja mina saavutasin seal 1. koha ja minu õde 3. koha ja rahasummad olid seal hiilgavad 1. koht oli 50.000 ja 2. koht oli 30.000 ja me pärandasime selle raha emale ja isale, et nad saaksid endale auto osta millega tööl käia ja raha teenida. ja minule ja õele jäi ka veel raha alles, et me saime endale jalgrattad osta ja siis õppetas mind õde jalgrattaga sõitma ja siis me olime viigis. Mulle muidugi meeldis jalgrattaga sõita kui ma jalgrattaga juba sõita oskasin. Olin ma 5 aastane ja minul oli hästipalju andi spordialadel ja minust sai kõige armastatumaid filmistaare. Ja ning me õega koguaeg tegutsesimegi koos ja mu õde oli 9 aastane. minu õde õpetas mind kirjutama ja siis kui ma sain 7 aastaseks läksin ma lasteaeda. Meil oli väga tore õpetaja ja ma rääksin kõigile lasteajalastele mida ma teha oskan ja näitasin oma medaleid neile. Aga siis kui ma suuremaks kasvasin oli mul väga raske võistlustel medalit või karikat saada. selle, et seal oli veel palju andekaid lapsi 5-10 aastaseid ja ma sain lasteajast väga palju sõpru endale ja emal ja isal oli väga hea meel ja ma käitsusin lasteajas väga hästi. /me paneb paberi ja pliitasi kappi ja läheb puhkama

Kas sa omad mingeid lube? Kui jah, siis milliseid? Autojuhilube

Kas sind on kunagi arreteeritud? Kui jah, siis mille eest? Mind ei ole arreteeritud

Miks soovid Hitmaniga- ga liituda(min 5 lauset)? Ma olen varem Hitman olnud. Ma oskan Hitmani tööd. Oskan pealekaubaks veel IC ja OOC,Powergame,Metagame.Ma olen väga sõbralik. Kuulan kõrgemat ranki. Ja olen väga tähelepanelik

Kas oled varem hitman olnud? Jah


OOC:

Nimi: Kaur Kaelep

Vanus: 10

Elukoht: Antsla,Kuldre

Su level Life Or Job serveris: 1

Kui palju mängid Life Or Job serveris päevas? (tundides) 5-6 tundi

Kui kaua oled RP servudes kokku mänginud? 4-5 kuud

Kui kaua oled selles serveris mänginud? 1 kuu

Kuidas hindad oma RP taset skaalal 0-10? Ei hakka liialdama 7-8

Kas oled kunagi bani või kicki saanud? Kui jah, siis mille eest? Ei ole
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hitmani Liitumisavaldus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hitmani Liitumisavaldus   Hitmani Liitumisavaldus Empty

Tagasi üles Go down
 
Hitmani Liitumisavaldus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Life or Job Rollimäng :: Fraktsioonid :: Palgamõrvar-
Hüppa: