Life or Job Rollimäng
Life or Job Rollimäng
Life or Job Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Life or Job Rollimäng


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Liitumine Politseiga

Go down 
+5
Marko_Kruvikas
ants
Abraham
Robi
Jack_Pamela
9 posters
AutorTeade
Jack_Pamela
Admin
Jack_Pamela


Postituste arv : 9
Liitumis kuupäev : 20/04/2009
Asukoht : Tamsalu(H)

Liitumine Politseiga Empty
PostitaminePealkiri: Liitumine Politseiga   Liitumine Politseiga EmptyEsm Apr 20, 2009 1:37 am

[IC]

Ankeet:

Sinu nimi:

Vanus:

Elukoht:

Töökoht:

Elulugu:

Kas sa omad mingeid lube? Kui jah, siis milliseid?

Kas sind on kunagi arreteeritud? Kui jah, siis mille eest?

Miks soovid LSPD- ga liituda(min 5 lauset)?

Kas oled varem politseis töödanud?


OOC:

Nimi:

Vanus:

Elukoht:

Kui kaua oled RP servudes kokku mänginud?

Kui kaua oled selles serveris mänginud?

Kuidas hindad oma RP taset skaalal 0-10?

Aga suhtlus taset?

Kas oled kunagi bani või kicki saanud? Kui jah, siis mille eest?

Kui oleme nõus teid vastu võtma LSPD-sse siis võtame teiega ise ühendust IC-s.
Tagasi üles Go down
Robi




Postituste arv : 2
Liitumis kuupäev : 25/04/2009

Liitumine Politseiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liitumine Politseiga   Liitumine Politseiga EmptyLaup Apr 25, 2009 7:19 pm

[IC]


Sinu nimi:Robi_Kanep

Vanus:29

Elukoht:Los santos

Töökoht:Pole

Elulugu:Olen siis sündinud 1980. aastal Los Santoses .Sündisin rikkasse perre Ema oli firma juht ja Isa oli advokaat. Isa oli pidevalt välismaal ja ema oli koguaeg tööl . Seega otsustasin oma aega raisata õppimisele olen olnud advokaat kuid tulin ära kuna seal on liigselt paberitööd. Siis tahtsin saada politseinikuks ,enne politseisse avalduse tegemist elasin ma San Fierros ,aga seal põles mu maja maha ja ma kolisin Los Santosesse oma vanade sõprade juurde.

Kas sa omad mingeid lube? Kui jah, siis milliseid? ei oma ühtegi teen auto juhiload

Kas sind on kunagi arreteeritud? Kui jah, siis mille eest?ei ole

Miks soovid LSPD- ga liituda(min 5 lauset)?Tahan võidelda kurjuse vastu kuna ei meeldi kui kellegile halba tehakse .

Kas oled varem politseis töödanud?jah


OOC:

Nimi:Robi

Vanus:14

Elukoht:Viljandi juures

Kui kaua oled RP servudes kokku mänginud?3-4 kuud

Kui kaua oled selles serveris mänginud?ei tea peast

Kuidas hindad oma RP taset skaalal 0-10?9

Aga suhtlus taset?10

Kas oled kunagi bani või kicki saanud? Kui jah, siis mille eest?ei ole
Tagasi üles Go down
Abraham




Postituste arv : 1
Liitumis kuupäev : 25/04/2009

Liitumine Politseiga Empty
PostitaminePealkiri: x   Liitumine Politseiga EmptyLaup Apr 25, 2009 7:27 pm

x


Viimati muutis seda Abraham (Püh Apr 26, 2009 4:13 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
ants
Admin
ants


Postituste arv : 51
Liitumis kuupäev : 20/04/2009
Vanus : 28
Asukoht : Tamsalu (Y)

Liitumine Politseiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liitumine Politseiga   Liitumine Politseiga EmptyLaup Apr 25, 2009 7:28 pm

Robi kirjutas:
[IC]


Sinu nimi:Robi_Kanep

Vanus:29

Elukoht:Los santos

Töökoht:Pole

Elulugu:Olen siis sündinud 1980. aastal Los Santoses .Sündisin rikkasse perre Ema oli firma juht ja Isa oli advokaat. Isa oli pidevalt välismaal ja ema oli koguaeg tööl . Seega otsustasin oma aega raisata õppimisele olen olnud advokaat kuid tulin ära kuna seal on liigselt paberitööd. Siis tahtsin saada politseinikuks ,enne politseisse avalduse tegemist elasin ma San Fierros ,aga seal põles mu maja maha ja ma kolisin Los Santosesse oma vanade sõprade juurde.

Kas sa omad mingeid lube? Kui jah, siis milliseid? ei oma ühtegi teen auto juhiload

Kas sind on kunagi arreteeritud? Kui jah, siis mille eest?ei ole

Miks soovid LSPD- ga liituda(min 5 lauset)?Tahan võidelda kurjuse vastu kuna ei meeldi kui kellegile halba tehakse .

Kas oled varem politseis töödanud?jah


OOC:

Nimi:Robi

Vanus:14

Elukoht:Viljandi juures

Kui kaua oled RP servudes kokku mänginud?3-4 kuud

Kui kaua oled selles serveris mänginud?ei tea peast

Kuidas hindad oma RP taset skaalal 0-10?9

Aga suhtlus taset?10

Kas oled kunagi bani või kicki saanud? Kui jah, siis mille eest?ei ole



OLETE VASTU VÕETUD!
Tagasi üles Go down
https://eestiroleplay.forum.co.ee
ants
Admin
ants


Postituste arv : 51
Liitumis kuupäev : 20/04/2009
Vanus : 28
Asukoht : Tamsalu (Y)

Liitumine Politseiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liitumine Politseiga   Liitumine Politseiga EmptyLaup Apr 25, 2009 7:29 pm

Abraham kirjutas:
[IC]

Ankeet:

Sinu nimi:Abraham Smith

Vanus:24

Elukoht: Ls

Töökoht: ei ole

Elulugu:Elasin vice citys koos oma vanematega mul oli head vanemad sündisin heas perekonnas ka kuid mu isa oli tähtis isik riigikogus ja elu oli ohtlik . kuid üks päev tapeti mu isa ja mu ema jäi kadnuks läksin lastekodusse sain 18 aastat vanaks siis tulin ära ja hakkasin oma elu elama .


Kas sa omad mingeid lube? Kui jah, siis milliseid?auto

Kas sind on kunagi arreteeritud? Kui jah, siis mille eest?ei ole

Miks soovid LSPD- ga liituda(min 5 lauset)? Sest tahan pätte vargaid jms kinnni püüda ja kongi pista. Mulle meeldivad politesi inimesed teevad head ma tahan ka head teha. ja tahan püüda mõrvareid sest tapsid mu vanemad. ja spioone kes lebitavad teiste kohta infot. ja niisama .Very Happy

Kas oled varem politseis töödanud? mitte siin servus


OOC:

Nimi: Gustav rohkem ei avalda

Vanus:13

Elukoht:viljandimaa

Kui kaua oled RP servudes kokku mänginud? aasta

Kui kaua oled selles serveris mänginud? 1h

Kuidas hindad oma RP taset skaalal 0-10?9

Aga suhtlus taset? 9

Kas oled kunagi bani või kicki saanud? Kui jah, siis mille eest?ei


OLETE VASTU VÕETUD
Tagasi üles Go down
https://eestiroleplay.forum.co.ee
Marko_Kruvikas




Postituste arv : 1
Liitumis kuupäev : 25/04/2009

Liitumine Politseiga Empty
PostitaminePealkiri: Tahaks liituda!!!   Liitumine Politseiga EmptyLaup Apr 25, 2009 10:25 pm

Sinu nimi:Marko_Kuvikas

Vanus:23

Elukoht:LosSantos

Töökoht:puudub htkel

Elulugu:Ma sündisin Los Santose väikelinnas nimega Grove Street.Ma elasin seal koos oma ema ja isaga. Isa oli mul firma juht ja ema lihtsas poes müüa. Me elasime seal,kuni isal tuli probleeme rahaga ja teda taheti tappa. Isa ei rääkinud sellest emale,sest muidu oleks ta muretsema hakanud. Ma sain kohe aru,et midagi on lahti kuigi olin ainult 5 aastane. Mu ema tapeti siis kui röövlid läksid tema poodi röövima. Niiet ma kaotasin Ema,kui isa sellest kuulis,muutus ta väga kurvaks ja ma olin ka kurb. Ma olin isal toeks ka siis ka kui ta ütles, et ma ei saa selle asjaga hakkama.
Me elasime isaga õnnelikult kuni me elasime ja ma otsusdasin minna politseisse tõõle ja rõõvlid kinni püüda.


Kas sa omad mingeid lube? Kui jah, siis milliseid? auto,relva

Kas sind on kunagi arreteeritud? Kui jah, siis mille eest? pole juhust olnud järgin alati reegleid

Miks soovid LSPD- ga liituda(min 5 lauset)? Ma olen alati tahtnud politseid aidada,ja püüda kõik pätid kinni ja
aidada abivajajaid!
Kas oled varem politseis töödanud? jah


OOC:

Nimi:Marko

Vanus:14

Elukoht:Tartu lähedal

Kui kaua oled RP servudes kokku mänginud? 3-4 kuud

Kui kaua oled selles serveris mänginud?mingi 15 päeva natugene rohekm vähem

Kuidas hindad oma RP taset skaalal 0-10? 8-9

Aga suhtlus taset? 10

Kas oled kunagi bani või kicki saanud? Kui jah, siis mille eest? ei

Kui oleme nõus teid vastu võtma LSPD-sse siis võtame teiega ise ühendust IC-s. Olgu
Tagasi üles Go down
Hendu




Postituste arv : 5
Liitumis kuupäev : 21/04/2009

Liitumine Politseiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liitumine Politseiga   Liitumine Politseiga EmptyEsm Apr 27, 2009 6:20 pm

IC:

Ankeet:

Sinu nimi:Jim_Richard

Vanus:27

Elukoht:Vinewood

Töökoht:Polegi.

Elulugu:Kui ma 5ene olin siis mu ema tapeti kurikaga , arvasin et seda tegin La Famigli Sinatra omad , aga sellest möödus 4 päeva siis mulle öeldi politseis et seda tegi mu isa , Järgmine hommik ärkasin LasteKodus , Kui ma jua olin 14 , siis jooksin LasteKodust minema , Tegin pättust ja igast asju , koolis ma ei käinud kuna ma ei tahtnud ! , Ükskord leidsin oma isa , läksin isa juurde ja küsisin raha , isa andis mulle kuhjaga raha , mina läksin La Famiglia Sinatra liidri juurde ja ossin temalt Kaks Pumpa , siiis kohtasin isaga unity 24/7 poe ees , Ütlesin : Tule Nurga taha ma näitan sulle midagi , Isa tuli nurga taha , ja ütles MIDA ? ma ütlesin seda, siis hoidsin tal relvasid otsaees ja ütlesin kuradi vastik koletis tapsid isegi MINU EMA ! Siis lasin talle kuulipähe , kohale tuli politsei, viis mind lastekodusse , ja ülekuulamisele , öeldi kui ma 18 saan ja mingi väike jama lähen 5 aastaks vangi , Ja kui ma 18 sain , viskasin kadetti kividega , ja jäin vahele mind viidi vangi , istusin seal 5 aastat , siis läksin ise La Sinatra GänGi , Olime koos liidriga head sõbrad nagu vennad juba , lasime mente maha ja igast , Smile ja nüüd olengi 27a elan rahulikult oma suures villas olen vaene kui rott , ja elu on perses !

Kas sa omad mingeid lube? Kui jah, siis milliseid? Kõike !

Kas sind on kunagi arreteeritud? Kui jah, siis mille eest?Ei ole

Miks soovid LSPD- ga liituda(min 5 lauset)?Et oleks linnavahel vähem kuritegusid !

Kas oled varem politseis töödanud? jah olen

OOC:

Nimi:Hendrik

Vanus:14

Elukoht:Tamsalu

Kui kaua oled RP servudes kokku mänginud? mingi paar kuud

Kui kaua oled selles serveris mänginud?niikaua kui se on olnud

Kuidas hindad oma RP taset skaalal 0-10? 8

Aga suhtlus taset? 10

Kas oled kunagi bani või kicki saanud? Kui jah, siis mille eest? Kicki olen saanud DMi eest ja Bani , ei teagi ausaltöeldes

Kui oleme nõus teid vastu võtma LSPD-sse siis võtame teiega ise ühendust IC-s[/quote]
Tagasi üles Go down
vadim_Zelja




Postituste arv : 2
Liitumis kuupäev : 26/04/2009

Liitumine Politseiga Empty
PostitaminePealkiri: soovin liituda LSPD-ga   Liitumine Politseiga EmptyEsm Apr 27, 2009 8:56 pm

(IC)

Sinu nimi:Vadim_Zelja

Vanus:20

Elukoht:groove lähedal

Töökoht:ei töötagi

Elulugu:sündisin los santoses 1971 aastal. oli hea pere polnud rahatega probleeme aga kui hakkas los santoses pätte tulema ma ei teand mida teha ma arvasin et mul on elu lõpp.1980 aastal suri mu isa ära avariis mu nutsin ja ikkagi ei teand mida teha.1986aastal suri mu vend ta oli politseis aga kui pätit tapsid ta ära siis ma läksin ´juba närvi,siis ma mõtlesin üks päev minna las venturasesse.aga raha polnd meil oli raha minna san fierro aga mina ei taha minna sest mulle meeldib se linn.1998aastal.siis sain rahuliku töö (takso juht) aga ühel päeval boss kytsus oma kabineti ja ütles meil pole vaba kohti ja meil pole eriti raha siis...(boss teeb kurva näo) meie töö lõpeb täna.kõik minu elu rikkus ära kõik mis mul jäi on ema.2009 aastal ema suri sest pätit röövisid ja tapsid ta ära siis see oli kõik!mina ütlesin see on kõik !mina ei hakka vaatamaseda! ühel päeval ma mõtlesin liituda LSPD-ga ja tahtsin maksta mu pere eest!
(lõpp)

Kas sa omad mingeid lube? Kui jah, siis milliseid?ei ma uus

Kas sind on kunagi arreteeritud? Kui jah, siis mille eest?ei

Miks soovid LSPD- ga liituda(min 5 lauset)?alguses ma olin grooves aga mull seal ei meeldind liiga palju kuri tegusid.näen et los santoses läheb iga nädal hullemaks ja soovin sinna liituda et aitada et oleks rahu majas

Kas oled varem politseis töödanud?ei
[/color]

OOC:

Nimi:vadim

Vanus:15

Elukoht:paide

Kui kaua oled RP servudes kokku mänginud?mingi 3 kuud

Kui kaua oled selles serveris mänginud?mingi 3-5 päeva

Kuidas hindad oma RP taset skaalal 0-10?ma olen korralik ja oskan rp/tugev 9

Aga suhtlus taset?ma ei oska öelda

Kas oled kunagi bani või kicki saanud? Kui jah, siis mille eest?ei

Kui oleme nõus teid vastu võtma LSPD-sse siis võtame teiega ise ühendust IC-s.[/b]
[/quote]
Tagasi üles Go down
Georg_Zelja

Georg_Zelja


Postituste arv : 23
Liitumis kuupäev : 25/04/2009

Liitumine Politseiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liitumine Politseiga   Liitumine Politseiga EmptyTeis Apr 28, 2009 12:26 pm

vadim_Zelja kirjutas:
(IC)

Sinu nimi:Vadim_Zelja

Vanus:20

Elukoht:groove lähedal

Töökoht:ei töötagi

Elulugu:sündisin los santoses 1971 aastal. oli hea pere polnud rahatega probleeme aga kui hakkas los santoses pätte tulema ma ei teand mida teha ma arvasin et mul on elu lõpp.1980 aastal suri mu isa ära avariis mu nutsin ja ikkagi ei teand mida teha.1986aastal suri mu vend ta oli politseis aga kui pätit tapsid ta ära siis ma läksin ´juba närvi,siis ma mõtlesin üks päev minna las venturasesse.aga raha polnd meil oli raha minna san fierro aga mina ei taha minna sest mulle meeldib se linn.1998aastal.siis sain rahuliku töö (takso juht) aga ühel päeval boss kytsus oma kabineti ja ütles meil pole vaba kohti ja meil pole eriti raha siis...(boss teeb kurva näo) meie töö lõpeb täna.kõik minu elu rikkus ära kõik mis mul jäi on ema.2009 aastal ema suri sest pätit röövisid ja tapsid ta ära siis see oli kõik!mina ütlesin see on kõik !mina ei hakka vaatamaseda! ühel päeval ma mõtlesin liituda LSPD-ga ja tahtsin maksta mu pere eest!
(lõpp)

Kas sa omad mingeid lube? Kui jah, siis milliseid?ei ma uus

Kas sind on kunagi arreteeritud? Kui jah, siis mille eest?ei

Miks soovid LSPD- ga liituda(min 5 lauset)?alguses ma olin grooves aga mull seal ei meeldind liiga palju kuri tegusid.näen et los santoses läheb iga nädal hullemaks ja soovin sinna liituda et aitada et oleks rahu majas

Kas oled varem politseis töödanud?ei
[/color]

OOC:

Nimi:vadim

Vanus:15

Elukoht:paide

Kui kaua oled RP servudes kokku mänginud?mingi 3 kuud

Kui kaua oled selles serveris mänginud?mingi 3-5 päeva

Kuidas hindad oma RP taset skaalal 0-10?ma olen korralik ja oskan rp/tugev 9

Aga suhtlus taset?ma ei oska öelda

Kas oled kunagi bani või kicki saanud? Kui jah, siis mille eest?ei

Kui oleme nõus teid vastu võtma LSPD-sse siis võtame teiega ise ühendust IC-s.[/b]
[/quote]

Oi kui vale.

Vanus:15:D Sa oled 11. Seda elulugu sa võtsid teiselt. Su elukoht IC:Groove lähedal?? Äkki siis Grove Street.
Ja sa elad seal majas, kus minagi.

Miks soovid LSPD- ga liituda(min 5 lauset)?alguses ma olin grooves aga mull seal ei meeldind liiga palju kuri tegusid.näen et los santoses läheb iga nädal hullemaks ja soovin sinna liituda et aitada et oleks rahu majas.
SAIN ARU NÜÜD. Ta täiega valetab.
Tagasi üles Go down
Jack_Pamela
Admin
Jack_Pamela


Postituste arv : 9
Liitumis kuupäev : 20/04/2009
Asukoht : Tamsalu(H)

Liitumine Politseiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liitumine Politseiga   Liitumine Politseiga EmptyKolm Apr 29, 2009 1:35 am

Georg_Zelja kirjutas:
vadim_Zelja kirjutas:
(IC)

Sinu nimi:Vadim_Zelja

Vanus:20

Elukoht:groove lähedal

Töökoht:ei töötagi

Elulugu:sündisin los santoses 1971 aastal. oli hea pere polnud rahatega probleeme aga kui hakkas los santoses pätte tulema ma ei teand mida teha ma arvasin et mul on elu lõpp.1980 aastal suri mu isa ära avariis mu nutsin ja ikkagi ei teand mida teha.1986aastal suri mu vend ta oli politseis aga kui pätit tapsid ta ära siis ma läksin ´juba närvi,siis ma mõtlesin üks päev minna las venturasesse.aga raha polnd meil oli raha minna san fierro aga mina ei taha minna sest mulle meeldib se linn.1998aastal.siis sain rahuliku töö (takso juht) aga ühel päeval boss kytsus oma kabineti ja ütles meil pole vaba kohti ja meil pole eriti raha siis...(boss teeb kurva näo) meie töö lõpeb täna.kõik minu elu rikkus ära kõik mis mul jäi on ema.2009 aastal ema suri sest pätit röövisid ja tapsid ta ära siis see oli kõik!mina ütlesin see on kõik !mina ei hakka vaatamaseda! ühel päeval ma mõtlesin liituda LSPD-ga ja tahtsin maksta mu pere eest!
(lõpp)



Very Happy

Kas sa omad mingeid lube? Kui jah, siis milliseid?ei ma uus

Kas sind on kunagi arreteeritud? Kui jah, siis mille eest?ei

Miks soovid LSPD- ga liituda(min 5 lauset)?alguses ma olin grooves aga mull seal ei meeldind liiga palju kuri tegusid.näen et los santoses läheb iga nädal hullemaks ja soovin sinna liituda et aitada et oleks rahu majas

Kas oled varem politseis töödanud?ei
[/color]

OOC:

Nimi:vadim

Vanus:15

Elukoht:paide

Kui kaua oled RP servudes kokku mänginud?mingi 3 kuud

Kui kaua oled selles serveris mänginud?mingi 3-5 päeva

Kuidas hindad oma RP taset skaalal 0-10?ma olen korralik ja oskan rp/tugev 9

Aga suhtlus taset?ma ei oska öelda

Kas oled kunagi bani või kicki saanud? Kui jah, siis mille eest?ei

Kui oleme nõus teid vastu võtma LSPD-sse siis võtame teiega ise ühendust IC-s.[/b]

Oi kui vale.

Vanus:15:D Sa oled 11. Seda elulugu sa võtsid teiselt. Su elukoht IC:Groove lähedal?? Äkki siis Grove Street.
Ja sa elad seal majas, kus minagi.

Miks soovid LSPD- ga liituda(min 5 lauset)?alguses ma olin grooves aga mull seal ei meeldind liiga palju kuri tegusid.näen et los santoses läheb iga nädal hullemaks ja soovin sinna liituda et aitada et oleks rahu majas.
SAIN ARU NÜÜD. Ta täiega valetab.[/quote] Very Happy
Tagasi üles Go down
Marko Politsei




Postituste arv : 2
Liitumis kuupäev : 29/04/2009

Liitumine Politseiga Empty
PostitaminePealkiri: Marko_Police   Liitumine Politseiga EmptyKolm Apr 29, 2009 2:04 am

Sinu nimi:Marko_Police

Vanus:22

Elukoht:LosSantos

Töökoht:tänava puhasdaja

Elulugu:Ma sündisin Los Santose väikelinnas nimega Grove Street.Ma elasin seal koos oma ema ja isaga. Isa oli mul firma juht ja ema lihtsas poes müüa. Me elasime seal,kuni isal tuli probleeme rahaga ja teda taheti tappa. Isa ei rääkinud sellest emale,sest muidu oleks ta muretsema hakanud. Ma sain kohe aru,et midagi on lahti kuigi olin ainult 5 aastane. Mu ema tapeti siis kui röövlid läksid tema poodi röövima. Niiet ma kaotasin Ema,kui isa sellest kuulis,muutus ta väga kurvaks ja ma olin ka kurb. Ma olin isal toeks ka siis ka kui ta ütles, et ma ei saa selle asjaga hakkama.
Me elasime isaga õnnelikult kuni me elasime ja ma otsusdasin minna politseisse tõõle ja rõõvlid kinni püüda.


Kas sa omad mingeid lube? Kui jah, siis milliseid? auto

Kas sind on kunagi arreteeritud? Kui jah, siis mille eest? pole juhust olnud järgin alati reegleid

Miks soovid LSPD- ga liituda(min 5 lauset)? Ma olen alati tahtnud politseid aidada,ja püüda kõik pätid kinni ja
aidada abivajajaid!Iadada ka meeskonna liikmeid kui nad abi vajavad.

Kas oled varem politseis töödanud? jah


OOC:

Nimi:Marko

Vanus:kohe 15

Elukoht:Tartu

Kui kaua oled RP servudes kokku mänginud? 3-4 kuud

Kui kaua oled selles serveris mänginud?mingi 15 päeva natugene rohekm vähem

Kuidas hindad oma RP taset skaalal 0-10? 8-9

Aga suhtlus taset? 10

Kas oled kunagi bani või kicki saanud? Kui jah, siis mille eest? ei

Kui oleme nõus teid vastu võtma LSPD-sse siis võtame teiega ise ühendust IC-s. Olgu
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Liitumine Politseiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liitumine Politseiga   Liitumine Politseiga Empty

Tagasi üles Go down
 
Liitumine Politseiga
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» LIITUMINE@@
» Liitumine !

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Life or Job Rollimäng :: Fraktsioonid :: Politsei-
Hüppa: